KÜLTÜR ve DEĞERLERİMİZ

ANASAYFA KÜLTÜR ve DEĞERLERİMİZ

KÜLTÜR ve DEĞERLERİMİZ

1- Dürüstlük:

Müşterilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu hissedebilmeleri için, her şeyden önce bize güvenmeleri gerektiğine inanırız. Bu sebeple dürüst olmak, bazen duyulmak istenmeyen gerçekleri bile dile getirmek, her zaman doğruyu söylemek birinci önceliğimizdir.

2- İletişim:

İletişim dilimiz her zaman sıcak, samimi ve sadedir. Minimal düzeyde mesleki terim içeren fakat bilgilendirici, kişilerin bizi doğru ve kolay anlayabileceği bir iletişim dili kullanırız. Sorunlu gözükebilen işlerde dahi; sakin, açıklayıcı ve müşterimizin o anki psikolojisini anlamaya çalışarak, iletişimimizi ona ve o ana özel ilerletiriz.

3- Eğitim:

“Yaşam Boyu Öğrenmek” ifadesi adeta sigorta sektörü için söylenmiş gibidir. Gelişen teknoloji, değişen ihtiyaçlar ve daha birçok sebeple, yeni sigorta ürünleri ortaya çıkmakta veya mevcut sigorta ürünlerinin kapsamlarında değişiklikler yapılmaktadır. Bu nedenle; sadece sigorta sektörünü değil, teknoloji ve değişen ihtiyaçlar gibi güncel birçok konuyu daha takip ederek, kendimizi sürekli eğitiriz. Tüm bu bilgileri sigortalılarımızla da paylaşmayı görev olarak görüyoruz. İnanıyoruz ki; “Biz ne kadar öğrenirsek, sizlere o kadar fayda sağlarız.”

4- Minnettarlık:

Sigortalılarımıza ve ekip arkadaşlarımıza her zaman minnettarız. Sigortalılarımız; bizim bu seviyede bilgi birikimine ulaşmamızı sağlayan en büyük itici güç ve ilham kaynağımızdır. Ekibimiz ise; organizasyonumuzun can damarıdır. Sigortalılarımızdan aldığımız ilham ile daha iyiye ve daha güzele ulaşmamızı sağlıyorlar.

5- Sorumluluk:

Sorumluluklarımızın, henüz teklif çalışması yaparken başladığının bilincindeyiz. Müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak; ihtiyaçlarını karşılayacak, risklerinin doğru teminatlarla güvence altına alınmasını sağlayacak çalışmanın hazırlanması ile sorumluluğumuz başlamaktadır.

Asıl görevimizin poliçeyi düzenlemekle bitmediğini biliyoruz. Bir önemli sorumluluğumuz da poliçe düzenlendikten sonraki süreçte gerçekleşebilecek hasarlarda, sigortalılarımıza desteğimizin zorunluluk olduğunu bilmektir. Takip, takip ve yine takip… Hiçbir poliçenizin vadesini takip etmek zorunda değilsiniz. Siz; iş veya özel hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenirken, biz bu yükü omuzlarınızdan alıyoruz. Vade takibi mi? Unutun gitsin.