Modüler Sigorta

Modüler Sigorta

Modüler Sigorta Nedir?

Sigortalıların bir paket sigorta ürünü alırlarken, isteğe bağlı olarak poliçelerindeki teminatları ve fiyatını kendisinin belirleyebildiği sigorta ürünüdür.

 

Modüler Sigortalar Nelerdir?

Modüler Sağlık Sigortası
Modüler Konut Sigortası
Modüler Kasko Sigortası
Modüler İşyeri Sigortası
Modüler Kurumsal Sigortalar

Sigorta sektörü modüler sigortalar konusunda çok farklı ürünler ile gelişimini sürekli olarak sürdürmeye devam etmektedir.
Sigortalılar modüler sigortalar ile risk gerçekleşmeden dahi, birtakım ilave hizmetleri alabilecekleri modüler sigorta ürünlerinden ihtiyaç anında da yararlanmaktadırlar.
Modüler sigortaları merak ediyorsanız, bizimle iletişime geçerek,

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 Neden Modüler Sigorta?

Kasko sigorta poliçesinden örnek vermek gerekir ise, modüler kaskonun esnek yapısı sayesinde araç sahipleri kasko poliçesinin güvence kapsamını kendileri belirlemektedir. Sigortalılar ihtiyaç duymadığı riskler için teminat satın almadan, poliçelerinin primlerini ekonomik hale getirebileceklerdir.

 

Modüler Sigorta Neleri Kapsar?

Modüler sigortalar ile sigortalılar, bireysel tercihlerine göre poliçe oluşturma imkanına sahiptir. Sigortalıların, poliçelerinde tercihen teminat genişletmeleri veya sınırlamaları yapmaları mümkündür. Kaskodan örnekle araç sahipleri; doğal afet, hırsızlık, ikame araç ve mini onarım gibi teminatlar ekleyerek kendilerine özgün bir şekilde poliçelerini kişiselleştirebilmektedirler.

Ayrıca işletme sahipleri, işyeri sigortalarında kendi belirledikleri ihtiyaç ve risk algılarına göre, ilave sigorta teminatı (makine kırılması, elektronik cihaz, sorumluluk, deprem) güvencelerini isteğe bağlı olarak seçebilmektedirler. Ülkemizdeki deprem riskinin bilinmesinden dolayı, deprem hariç poliçe yapılmaması çok önemlidir.

 

Modüler Sigorta Nasıl Satın Alınır?

Modüler Sigortalar hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Modüler Sigorta Primi Nasıl Hesaplanır?

Sağlık, Konut, İşyeri veya Kasko gibi sigorta ürünlerinde, sigortalının sigortacısı ile birlikte belirlediği teminatlara göre yıllık sigorta primleri oluşacaktır.

 

 

TEKLİF AL