Yük Sigortasında en doğru tercih

ANASAYFA SİGORTA BLOG Yük Sigortasında en doğru tercih

Yük Sigortasında en doğru tercih

Ongun Sigorta

Emtia sahipleri, mallarını sevk ederlerken içlerinin rahat edebilmesi için “yük sigortasında en doğru tercihi yaparak, güvenilir bir sigortacı ararlar. Mal sahipleri gönderdikleri yüklerin başına bir şey gelmesinden endişe etmekte ve ticari risklerini nakliyat sigortası ile güvence altına almak istemektedirler. Bu nedenle malın sahibinin önceliği, emtia nakliyat sigortasında uzman ve deneyimli bir sigorta acentesinden hizmet almak olmalıdır. Nakliyat süreçlerinde; malı sevk edecek olan taşıyıcı, gönderilen vasıtanın cinsi, malın ambalaj şekli, malın istiflenmesi, malın yüklenmesi ve boşaltılması, nakliyat sigortası kadar önemlidir. Taşıma vasıtasının kara, hava, deniz veya demiryolu ile yapılması durumunda, taşımadaki risk faktörleri değişir. Yurt içinde veya yurtdışına yapılan her bir taşıma türüne göre nakliyat sigortası primleri de değişiklik gösterir. Önemli olan nakliyat sigortası teminatı kapsamına alınacak olan malın, istendiği şekilde güvence altına alınmasıdır. Bu noktada uzman sigorta acentesi devreye girer. Ongun Sigorta‘nın uzmanlık alanlarından biri olan nakliyat sigortası branşında hizmet verdiği iştiraki www.nakliyatsigortam.com üzerinden sigorta taleplerinde bulunan değerli yük sahipleri, kendilerini daima güvende hissetmektedirler.

 

Kimler nakliyat sigortası yaptırır?

Üretip mal satanlar, sadece mal satanlar, ithalat ve ihracatçılar ve özetle malın sorumluluğuna sahip olan tüm işletmelerin ticaretlerini gönül rahatlığıyla yapmaları ve mallarını güvenle sevk etmeleri için nakliyat sigortası yapılır. Uygun fiyatlı “sefer esaslı emtia nakliyat sigortalarının” yanı sıra, özellikle yoğun sevkiyatı olan firmalara yapılan “yıllık nakliyat abonman sözleşmeleri” sayesinde çok daha uygun primlerle taşınan malların sigortalanması mümkündür.

  

Nakliyat Sigortaları nelerdir?

Nakliyat sigortası kapsamı ve teminat çeşitleri hakkında bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

 

Acentemizden profesyonel destek almak ve nakliyat sigortalarınızı bizimle etraflıca görüşmek üzere iletişime geçebilirsiniz. smiley

#YükSigortasındaEnDoğruTercih

#YükSigortası

#EmtiaNakliyatSigortası

#NakliyatAbonmanSözleşmesi

#EnUygunNakliyatSigortasıTEKLİF AL