Trafik sigortası en ucuz fiyat nedir?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Trafik sigortası en ucuz fiyat nedir?

Trafik sigortası en ucuz fiyat nedir?

Ongun Sigorta

Zorunlu Trafik Sigortalarında, sigorta sektöründeki şirketler tarife fiyatlarını oluştururken, risk yönetimlerini, rekabeti, hasar/prim durumlarını ve uymaları gereken azami brüt primleri dikkate alırlar. Şirket politikaları gereği en iyi primle teklif sunarlar. Dolayısıyla bugün veya bu ay otomobilde en iyi fiyatı veren sigorta şirketi hangisi diye bir yorum yapmak doğru olmayacaktır. Ancak sigorta şirketleri arasındaki fiyatlar birbirlerine çok yakın seviyelerdedir. 2021 yılında primler önceki yıllara göre düşmüştür. Yaklaşık 23 milyon farklı sınıflardaki araçların, azami yıllık primleri her ay %1 artarak SBM’de açıklanır.

 

Sigorta şirketi nasıl fiyatlama yapar?

Sigorta şirketleri, her ay SBM’de yayınlanan azami yıllık brüt primlerin üstüne çıkamazlar. Azami primin altında rekabetçi fiyat vermeye çalışırlar. Hasarsızlık basamak koduna göre sigortalıya, nihai trafik sigortası teklifi sunarlar. 

 

Trafik Sigortası teminatları ve prim? 

Trafik sigortalarında, kamu otoritesince belirlenen teminat ve limitler tüm sigorta şirketlerinde standarttır. Ancak, Trafik Sigortanızı yaptırırken her zaman en ucuz olanı seçmemelisiniz. Hasar ödemeleri ve hizmetlerinde rahat edeceğiniz şirketlere yönelmenizi tavsiye ederiz.

 

Unutmayınız!

*Trafikte yapılan hata asla affetmez crying

*Sigortasız, uykusuz, alkollü, yorgunken, bakımsız ve kötü lastikli araçla asla yola çıkılmamalıdır! smiley

*Trafikte sebebi olduğunuz kazalar; İnsan hayatına mal olabilir! crying

 

TRAFİK POLİÇESİ NE KADAR? TIKLAYINIZ

KASKO POLİÇESİ NE KADAR? TIKLAYINIZ

 

#TrafikSigortasıEnUcuzFiyat

#TrafikSigortasıFiyatları

#EnUcuzTrafikSigortasıFiyatları

#EnUcuzTrafikSigortasıTEKLİF AL