Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2021

ANASAYFA SİGORTA BLOG Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2021

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2021

Ongun Sigorta

SGK kapsamında mısınız? EVET ise hiç durmayın ve çok ekonomik fiyatlarla, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile tanışın!

İnsan sağlığı ve sağlık sigortası?

İnsanın hayatında yarım bırakılmadan tamamlanması gereken ve ihmale gelmeyecek en önemli konuların başında sağlık gelir. Kimi zaman doğru beslenmeyerek, kimi zaman doktora zamanında gitmeyerek ve erken teşhise yönelik düzenli check-up yaptırmamak ve benzeri birçok süreçler ihmallerimizdir. Kent yaşamının stresi ve sağlıksız iklim koşulları ve hazır gıdalar gibi sebeplerden dolayı, sağlığımıza yeterli özeni gösterememekteyiz. Ancak her şeye rağmen önceliklerimizi yeniden belirleyerek sağlıklı yaşamak istiyorsak, daha dikkatli bir yaşam formu içinde hareket etmeliyiz.

Tedavi olurken?

Olası sağlık problemlerinin tedavi süreçlerinde özel hastanelerde fark ücreti ödememek için, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmalısınız. Böylelikle, kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz. Üstelik B Sınıfı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Neden Sağlık Sigortası poliçesi yapmalıyız?

İnsanların sağlıkla ilgili kendilerini özel hissettikleri anlardan bahsedecek olur isek; sağlığınızın düzeltilmesi için hekimin tanı, teşhis, tetkik ve tedavileri sonucunda kaliteli sağlık hizmeti sunulmasıdır. Ancak, finansal olarak cebinizden ekstra fark ücreti çıkmadan tedavi olmanız, size ekstra konfor sunacaktır. İnsan psikolojisinin bozulduğu böylesi zamanlarda, sağlık sigortanızın olması size güç ve moral katacaktır.

Hayatta para ile ölçülemeyecek olan nedir diye bakıldığında, elbette ki insanın hayatı ve sağlığıdır. O nedenle son pişmanlık fayda etmez demeden, gelin her bütçeye hitap eden Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının tüm avantajlarından siz ve sevdikleriniz yararlanın. Sağlıklı iken sisteme girerek, dördüncü yıl ömür boyu yenileme garantisini kazanın!

Yıllık ödenen primler neden artar?

Türk Tabipleri Birliği TTB muayene ücreti artışları, medikal enflasyon ve döviz kurundaki artışlar, prim artışına neden olmaktadır. Kişilerin kullanım istatistikleri, sonraki yıllarda poliçe için ödenecek primleri etkileyebilmektedir.

Çalışma hayatı ve sağlık sigortası?

İnsanlar sağlıklarını kaybedene kadar çalışır para kazanırlar.  Sonra da kaybettikleri sağlıklarını geri kazanmak için tekrar kazandıkları paraları harcarlar. Hayatta bu kısır döngüye düşmemek için sağlık problemlerinizde size finans desteği verecek olan en doğru çözüm sağlık sigortalarıdır.


TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINA BAŞVUR


#TamamlayıcıSağlıkSigortasıFiyatları

#TamamlayıcıSağlıkTeklifiAl

#FarkYokSigortasıTEKLİF AL