Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2021 fiyatları?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2021 fiyatları?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2021 fiyatları?

Ongun Sigorta

Son yıllarda ekonomik olmasıyla birlikte Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına ilginin arttığı ve 2020 Mart ayında başlayan Pandemi -Covid-19 salgınıyla beraber, sigortalı sayısındaki artış giderek hızlanmıştır.  SGK kapsamındaki kişilerin fark ücretlerini ödeyen ve B Sınıfı özel hastanelerde sağlık hizmeti sunan Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, bütçe dostu sigortalardır.  Bireylerin, ailelerin ve şirket çalışanlarının da grup olarak sisteme dahil olabilmesi mümkündür. Grup ve aile indirimleri uygulanmaktadır. Sigortalı isteğine bağlı olarak, gruplara özel plan değişiklikleri yapılabilmektedir.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları nasıl?

Normal özel sağlık sigortalarına göre çok daha ekonomiktir. Sebebi ise SGK desteği ile birlikte fark ücretinin sigortadan ödenecek olmasıdır. Ayrıca sadece yatarak planlar en ekonomik planlardır. Ayakta tedavinin dahil olması ile primler bir nebze artacaktır.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yıllık primi ne kadar?

Kişiler, olası muayene gerektiren hizmetler, hastalıklar, tetkikler, acil durumlar, yoğun bakım hizmetleri, salgın hastalıklar (Covid-19 dahil) gibi sağlık güvenceleri için bizden teklif isteyebilirler.

 

Hemen arayın! veya, TC, BOY VE KG. bilginizi verin; TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ sunalım.

 

Tüm sigortalar için ; ONGUN SİGORTA BLOG

 

#TamamlayıcıSağlıkSigortası2021Fiyatları

#TamamlayıcıSağlıkSigortasıTeklifAl

#TamamlayıcıSağlıkPoliçesi

 TEKLİF AL