Şirket Araçları İçin Kasko - Toplu Kasko Teklif Alma

ANASAYFA SİGORTA BLOG Şirket Araçları İçin Kasko - Toplu Kasko Teklif Alma

Şirket Araçları İçin Kasko - Toplu Kasko Teklif Alma

Ongun Sigorta

Şirketim araçları için kasko neden yaptırmalıyım?

Ekonominin can damarı olan kobilere veya küçük işletme araçlarına, kasko primlerinde özel ekonomik koşullar sağlayarak, kasko poliçelerinizi düzenleyebilmekteyiz. Böylece firma sahipleri,  işletme dostu kasko fiyatları ile en ucuz kasko poliçelerine erişebilecektir. Dolayısı ile şirketler, en uygun teminatlı kasko poliçelerine, en uygun kasko primleri ile sahip olacaklardır.

Toplu Kasko Teklifi Nasıl Alırım?

Kasko sigortası ve trafik sigortası primlerini avantajlı duruma getirebilmek için tüm araçlarınızın ruhsat görüntülerini tarafımıza iletmeniz yeterlidir.

ONGUN SİGORTA, gelen bu bilgilere göre, araçların poliçe vadeleri aynı tarihte ise çok daha avantajlı kasko fiyatları ile siz değerli müşterilerimizi buluşturacaktır. Esasında mini filo kasko teklifi mantığı ile kasko fiyat teklifiniz tarafınıza hazırlanarak sunulacaktır.

Araçların kasko poliçesi vadeleri yıl içerisinde farklı tarihlerde olsa dahi, yine mini filo kasko teklif mantığı ile kasko fiyat teklifi hazırlanacaktır.

Mini filo kasko teklifleri hazırlanırken, bir yandan da Trafik Sigortalarında da avantajlı fiyatlar tarafınıza sunulacaktır.

Toplu Kasko Teklif Talebi İçin Nasıl Başvururum?

Bize, 0212 3202323?ten hemen ulaşabilirsiniz.

Toplu kasko teklif çalışması için, info@ongunsigorta.com mail adresimize veya 0532 4954394 no?lu WhatsApp numaramıza ruhsat bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Şirketim için kasko neden önemli?

Şirketlerin işletmeye ait sabit gider kalemleri arasında ciddi bir gider kalemi oluşturan araçların bakımı, arızaları, lastik giderleri, fenni muayeneleri ve bilimum masraflarının yanı sıra, trafik sigortası ve kasko sigortaları da önemli bir bütçe ayrılması gereken kalemlerdendir.

Bu doğrultuda ONGUN SİGORTA olarak, küçük esnaftan, mikro ölçekli tüm işletmelerin sigorta poliçesi giderlerini azaltmayı hedefledik. Elbette ki 20 yıllık sigortacılık deneyimimiz ile doğru kasko teminat ile en uygun kasko poliçesini sunarak, risklerinizi yönetmek için de hazır olduğumuzun bilinmesini isteriz. Sadece araçlarınız ile sınırlı olmaksızın tüm risklerinizi güvence altına almak adına; işyeri sigortası, konut sigortası, özel sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, nakliyat sigortası gibi birçok sigortacılık faaliyetlerimizle birlikte, bireysel ve kurumsal sigortacılık faaliyetlerimizle sizlere yardımcı olmak arzusundayız.

İşletme bütçenize katkı vermemizi istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeden lütfen karar vermeyiniz!

Kazasız sürüşler, bol kazançlar ve hayırlı işler dileriz?

#TopluKasko #ŞirketAraçlarıKasko #KobilereKasko #EnUygunKaskoTeklifleriTEKLİF AL