Sigortayı nerden alırım!

ANASAYFA SİGORTA BLOG Sigortayı nerden alırım!

Sigortayı nerden alırım!

Ongun Sigorta

Sigorta poliçeleri; yurt genelinde en yaygın satış kanalı olan yetkili sigorta acentelerinden kolayca tedarik edilmektedir. Yetkili sigorta acenteleri ve diğer satış kanallarındaki, yetişmiş uzman teknik personellerden sigortalarınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca, dijital internet ortamından da sigorta hizmetlerine erişilebilmektedir. Dijitalden satın alacağınız sigortalarınızı, geleneksel yöntemlerle sigorta danışmanınızın bilgisine başvurarak satın almalısınız.

 

Sigortacım nasıl olmalı?

Sigorta acentesinin; farklı sigorta branşlarda uzmanlaşması, referanslarının olumlu değerlendirmeler yapması, kurumsal hizmet kalitesinin olması, sigortacılık sorumluluğu anlayışıyla hizmet vermesi, hasarda sigortalıya yardımcı olunması ve sunulan güvenin üst seviyede olması çok önemlidir. Sigortayı nerden alırım? sorusunun cevabı, sizlerin sigortacınızdan olan beklentilerinize bağlıdır. Ancak, ideal olan size bir ya da iki sigorta ürününde değil, tüm sigorta çeşitlerinde, yaşamınız boyunca destek alabileceğiniz bir sigortacınızın olmasıdır.

Bireysel veya Kurumsal sigorta ihtiyaçlarınızda, Ongun Sigorta olarak sigorta danışmanlığınızı yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizlerin nereden ve hangi adresten hizmet verdiğimizden çok daha önemlisi, sizin sigorta ihtiyaçlarınıza en yakın ve en doğru çözümleri hızlıca çözümleyebilmemizdir. Ongun Sigorta, sizleri gelecekte yaşayabileceğiniz ani ve beklenmedik durumlar neticesinde oluşabilecek maddi-manevi kayıpları karşılayarak hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Acentemiz, sigortaya konu olan ve altından kalkamayacağınız tüm hasarlarda, yaşam konfor alanınızda kalmanızı sağlayan, poliçeler düzenlemektedir. smiley

 

Sigortalarınızı neden zamanında yapmalısınız?

Sigortalılar olarak, seçeceğiniz iyi bir sigorta danışmanıyla, hayatınızdaki riskleri minimize edebilirsiniz!

Sigortasız bir yaşamın olumsuz sonuçları karşısında, geriye dönük olarak, pişmanlıklar, yanılgılar ve farklı duygular içerisinde kalınabilir.

Geç kalmadan sigortalanın ve aşağıdaki durumlarda kalarak üzülmeyin!

 

-Keşke yaptırsaydım!

-Önemsemedim!

-Dikkate almadım!

-Güvenmedim!

-Hiç tahmin etmemiştim!

-Nasıl oldu anlamadım!

-İhtimal dahi vermemiştim!

-Hiç beklemiyordum!

-Çok güvenliydi her şeyim!

-Aklımın ucundan geçmezdi!

-Ne yapacağım şimdi ben!

-Çaresizim!

-Her şeyim mahvoldu!

-Battım bittim ben!

-Borçlarım var ne yapacağım!

-Ameliyata param yok!

-Birikimim yok!

-Bana bir şey olursa ailem ne yapar!

-Benim evim çok sağlam bir şey olmaz!

-Benim şoförlüğüm çok iyi!

-Hiç bir şey olmaz Evvel Allah!

-Olacağın önüne geçilmez!

-Alarmım, kamera sistemim, yangın algılama sistemim, yangın söndürme tüplerim, yangın dolabım ve güvenlik görevlim var, sigortaya ne gerek var!  

-Arabam garajda yatıyor ve çok kilometre yapmıyorum!

-40 senelik şoförlüğüm var!

-Hiç kazam yok!

-Sağlıklıyım, hiç hasta olmam ve hastaneye hiç gitmiyorum!

-Boşuna prim ödemeye gerek yok, ben tedbirimi alıyorum zaten!

-Burası yanmaz, sel suyu gelmez, dahili su basmaz, hırsız giremez, hiçbir şey olmaz!

-Sigortaya güvenmiyorum ve inanmıyorum!

-Hasar olsa da ödenmez!

Değerlendirme: Yukarıdaki tüm yanlış algı, kanaat ve kararsızlıklar, sizin halen güvenebileceğiniz bir sigortacı ile tanışmadığınız anlamında değerlendirilebilir.

Değerli sigortalı adayları; dünya üzerinde bireysel ve ticari anlamda, tüm risklere karşı korunmak için sigorta sistemi kullanılır. Bu sistem, her geçen yıl gelişerek uzun yıllardır insanlığın yararına işlemektedir. Bu sistem sayesinde ülke değerlerimizin yok olup gitmesinin veya kayba uğramasının önüne geçilmektedir.

Sigorta ile canlıların (insanlar, evcil hayvanlar), cansız varlıkların ve sorumlulukların güvence altına alınmasıyla birlikte, milli servetin korunması, kayıt dışılığın önlenmesi, sosyo-ekonomik anlamda ise kamu düzeninin korunması mümkün olacaktır. smiley

Cebinizden para harcayarak

tekrar ikame edemeyeceğiniz

tüm değerlerinizi

Sigortalamalısınız!

smiley

 

#SigortayıNerdenAlırım

#SigortaAcentesi

#SigortaFiyatları

#EnUygunSigortaPoliçeleri

 TEKLİF AL