Sigorta Teklif

Ongun Sigorta

Sigorta poliçelerinize acentemizden fiyat teklifi talep ettiğinizde, ihtiyaç duyulan branştan ve size özel sigorta teklifi, yeterli limit ve artı ücretsiz hizmetlerle donatılarak özenle sunulur. Sigorta poliçeleri tüketim alışkanlıklarımızın gereği genel olarak fiyat odaklı olarak sunulmaktadır. Ancak acentemiz, sigorta tekliflerinde en dolu teminat ve limitlerle birlikte, poliçede faydaya odaklanarak, eklenen artı hizmetlerle birlikte sizleri buluşturup avantaj yaratır. Sunulan sigorta teklifi poliçeleştiğinde, ani ve beklenmedik olaylara karşı tazminat ödeyen ve sigortalının menfaatlerini korur şekilde olmalıdır. Sigorta poliçeleri, herhangi bir ürün veya başkaca bir hizmet ile karşılaştırılmamalıdır.

UYARI! Online Sigorta teklifi alınız ancak,  mutlaka geleneksel olarak teklifinizi kontrol ediniz!

 

Sigorta Teklifi Al

Sigortalılar için Sigorta teklifi alma konusu, ya ilk defa poliçe düzenlenirken veya poliçe yenileme dönemlerinde gündeme gelmektedir. Oysa ki gerçek bir sigorta danışmanı ile çalışmanız çok önemlidir. Çünkü sigortacılar yaşamınız boyunca sigorta konusunda karşınıza çıkabilecek olan her konuda klavuzluk yapma yetisine sahip kişilerdir. Sigortacılar, sigortalısının poliçedeki menfaatlerini öncelemelidirler. Birey veya kurumlara özel yeni sigorta ürünleriyle onları buluşturmalıdırlar. Ayrıca sigorta ürünlerindeki fırsat ve kampanyalardan, sigortalılar haberdar edilmelidir. Müşterilere sunulan tekliflerin, aydınlatıcı, bilgilendirici ve şeffaf olması gerekir. Yazılı sigorta teklifinin sunulmasının ardından sigortalı sözlü olarak da bilgilendirilmelidir.

 

Trend Sigorta ürünlerinden bazıları?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası,

Özel Sağlık Sigortası,

Dask Sigortası,

Konut Sigortası,

Ne olur Ne Olmaz Sigortası,

Hayata Devam Sigortası,

Siber koruma Sigortası,

Dijital güvenlik sigortası,

Ortak Alan Sigortası,

 

Sigorta Teklifinde dikkat?

Sigortalılar; bireysel veya kurumsal anlamda sigorta çeşitlerinden (tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası, kasko sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası, işyeri sigortası, grup sağlık sigortası, inşaat all risk sigortası vs. ) doğal olarak en uygun primle sigorta teklifi almak isterler. Ancak, sigorta teklifi aldıktan sonra poliçeleşmesine onay verilmeden önce mutlaka sigorta uzmanı eşliğinde değerlendirilip, onaylanmalıdır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, özel sağlık sigortası fiyatları, araç sigortası fiyatları, kasko fiyatları, konut sigortası fiyatları, işyeri sigortası fiyatları, inşaat sigortası fiyatları, mühendislik sigortaları fiyatları, ortak alan sigortası fiyatları gibi yapılması zorunlu olmayıp isteğe bağlı olarak düzenlenen sigortalar için alınan sigorta tekliflerinin, mutlaka sigortalıyla istişare edilerek bir uzman gözüyle onaylanması gerekir. İleride meydana gelecek muhtemel hasarlar sonucunda, sigortalının menfaatinin korunması esas olmalıdır.

 

Neden Ongun Sigorta danışmanlığı?

Aramıza yeni katılacak olan sigortalıları; 20 yılı aşkın tecrübesiyle hareket eden Ongun Sigorta’nın aracılığıyla mevcut ve yeni tüm sigorta ürünleri, kampanyalar ve ücretsiz sigorta hizmetleriyle buluşturuyor.

 

Doğru teminatlı

sigorta poliçesine sahip olmak

ve

poliçenizdeki ücretsiz hizmetlerden faydalanmak

ister misiniz?

smiley

Bizi hemen arayınız…

 

SİGORTA TEKLİFİ AL

 

#SigortaTeklif

#SigortaTeklifiAl

#SigortaFiyatları

#EnUygunSigortaFiyatları

 

 TEKLİF AL