Sigorta poliçesi fiyatları nedir?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Sigorta poliçesi fiyatları nedir?

Sigorta poliçesi fiyatları nedir?

Ongun Sigorta

Sigorta poliçesi deyince, akla ilk gelen araçlar için yapılan Trafik Sigortalarıdır. Ongun Sigorta; sigortalıları için en hesaplı trafik sigortası ve diğer tüm sigorta çeşitlerinde en uygun ve avantajlı sigorta tekliflerini sunmaktadır. Sigorta konusunda bireysel ve kurumsal anlamda, sigorta ve risk yönetiminizde uzun vadeli danışmanınız oluyoruz. 20 yılı aşkın süredir sigortalılarımız acentemizden farklı sigorta poliçesi ihtiyaçlarını karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir. Empati yaparak sizlerin yerine riski yönetmeyi tercih etmemizden dolayı, hasar süreçlerinde de üst seviyede memnuniyet sağlamaktayız. Sigorta poliçesinde fiyattan daha önemli olan konu, itibarlı bir sigorta şirketinin tercih edilmesi ve poliçe teminatlarının sigortalı riskine göre seçilebilmesidir.

 

Sigorta fiyatları nasıl belirlenir? 

Sigorta poliçesi fiyatları; her bir ayrı branşa göre farklı parametreler dikkate alınarak belirlenir. Ayrıca, sigorta şirketlerinin risk kabul prensipleri, piyasa rekabet koşulları, riziko şartları, hasar frekansları, sigortalı hasarlılık veya hasarsızlık geçmişi, istatistiksel ve aktüeryal değerlendirmeler doğrultusunda ödenecek primler hesaplanır.

 

ONGUN SİGORTA “3D” kuralı neden önemli?

Acentemiz, muhtemel hasar senaryolarında sigortalının minimum mağduriyet ve optimum fayda ile hizmet alması için sigorta poliçelerinde gereken özeni gösterir. 3D kuralımızdan o nedenle hiçbir zaman vazgeçemeyiz.

 

Doğru sigorta şirketi smiley

Doğru risk analizi ve yeterli teminat  smiley

Doğru ve Uygun fiyatlama smiley

 

SİGORTA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

ONGUN SİGORTA BLOG TIKLAYINIZ

 

#SigortaFiyatlarıNedir

#EnUygunSigortaFiyatları

#SigortaPoliçesiFiyatlarıNedirTEKLİF AL