Sigorta blog sayfası

Ongun Sigorta

Tüm sigorta ürünlerine ait detaylar, insanların çok daha rahat anlayabilecekleri bir şekilde yorumlanarak, Ongun Sigorta’nın BLOG sayfasında yer almaktadır. BLOG sayfamızda, kişi veya kurumlar sigortayı satın alırlarken,  kendinden emin karar verebilsinler ve ilgili sigorta ürünü hakkında açıklayıcı bilgilere rahatça ulaşabilsinler istedik. ONGUN SİGORTA BLOG sayfalarında, sigortalılar adına empati geliştirerek şeffaf ve anlaşılır bir dille birçok sigorta ürünü hakkında önemli bilgiler aktarmaktadır.

BLOG sayfalarımızdan faydalanan sigortalı adaylarının, ilgilendikleri sigorta ürünü hakkında bilgi eksikliklerini tamamlamalarını ve hiç bilmedikleri püf noktaları öğrenmelerini istiyoruz. Sigortalılarımızın sigorta ürünleri satın alırken yeterli donanıma sahip olarak poliçe seçmelerini ve satın almalarını hedefliyoruz. BLOG sayfamızda; sigorta ürününün nasıl seçileceğinden, ne işe yaradığına, teminat kapsamlarına, poliçe detaylarında nelere dikkat edilmesi gerektiğine kadar birçok detaylı ve özet bilgiye erişilebilmektedir.

Sigorta acentemiz, sigortaya dair mesleki tecrübelerini, sigortalılarıyla veya yeni sigorta yaptırmak isteyen herkesle paylaşmayı sürdürecektir. Sigortalılarımızın hasar süreçlerinde minimum mağduriyet yaşamaları ve doğru sigorta ürünleriyle buluşmaları amacıyla BLOG sayfamızda, sigortaya dair merak edilenleri ve sıkça sorulan tüm soruları cevaplamaya çalışıyoruz. BLOG sayfamızda sigorta konusunda tüm yeni ürünleri duyurduğumuz gibi, mevcut ürünler hakkında da kritik bilgiler veriyoruz.

21 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, sigortalılarını BLOG sayfasında daima aydınlatmaya ve şeffaflıkla onların yanında olmaya devam ederek yazılarını sürdürecektir. smiley

 

Değerli sigortalılar;

SİGORTA BLOG sayfamızdan faydalanmanız durumunda, doğru bilinen yanlışlardan kurtulabilirsiniz!

smiley

 

Unutmayınız!

-Sigorta paketinin yanlış seçimi!

-Eksik bir teminat seçimi!

-Eksik sigorta bedeli!

-Yüksek oranla uygulanan muafiyetler!

ile hatalı poliçeler düzenlenmesin diye, sizleri BLOG sayfamız ile bilgilendirmeye devam edeceğiz…

 

Değerlerinizi korumanın en iyi yolu sigortalanmaktır…

smiley

 

SİGORTA TEKLİFLERİ TIKLAYINIZ

 

#SigortaBlogSayfası

#SigortaTürleri

#SigortaAçıklamaları

#SigortaTeminatVeKapsamları

#SigortaKonusundaHerşey

#SigortanınBilinmeyenleriTEKLİF AL