Sağlık Sigortasında Uzman Şirket Kim

ANASAYFA SİGORTA BLOG Sağlık Sigortasında Uzman Şirket Kim

Sağlık Sigortasında Uzman Şirket Kim

Ongun Sigorta

Hoş geldiniz!  Biz sizin için buradayız. 20 yılı aşkın bir süredir yetkili sigorta acentesi olarak sigorta sektöründe söz sahibi sigorta şirketleri ile birlikte müşterilerimize hizmet vererek yolumuza devam etmekteyiz. Siz değerli sigortalı adayları açısından konusunda uzman bir firmadan sağlık sigortasını satın almak çok önemlidir.  Biraz konu hakkında araştırma yaptıktan sonra, satın alma evresinde sigortacınızla çok daha rahat değerlendirme yapabilirsiniz. smiley

 

5n 1k ve Sağlık Sigortası?

Sağlık sigortası satın alırken, 5n 1k sorularını hem kendinize, hem de satın alacak olduğunuz sağlık sigortasını belirlemek adına, sigorta uzmanınıza sorabilmelisiniz!

N: Sağlık Sigortasının önemi Ne? İnsanın yaşam kalitesi smiley

N: Sağlık Sigortası Niçin? Sadece insan sağlığı için smiley

N: Sağlık Sigortası Nasıl? Çok konforlu ve güvenli smiley

N: Sağlık Sigortası Nerede? Özel Hastanelerde smiley

N: Sağlık Sigortası Ne Zaman? Hastalıkta ve kötü günde smiley

1k: Kim sağlık sigortasında iyi? Uzman bir sigorta acentesi  smiley

 

Sağlık Sigortasında Provizyon?

Sigortalılar, hastalandıklarında tedavi olmak üzere hastaneye giderler ve tedavileri bitince de hastane çıkışı sırasında, sağlık giderlerini sigorta şirketine onaylatarak ödeme onayı (provizyon) alırlar. Provizyon onaylarının alınması sırasında yaşanabilecek olan gecikmeler, sigorta şirketinin hizmet kalitesi ile ölçülür. Bazı durumlarda provizyon işlemlerine aracılık eden hastane personelinin ilgisizliği de provizyon onay süreçlerinde gecikmelere neden olabilmektedir. O nedenle sigorta şirketlerinin hizmet kaliteleri, sağlık sigortalarında çok önemlidir.

 

Seçilecek plan ve anlaşmalı Hastane seçiminin önemi?

Uzman acenteler, sağlık sigortalarında sigortalı adayı ile birlikte;  plan seçimlerini, anlaşmalı hastane seçimlerini, ayakta tedavi limitlerini ve katılım payı oranlarını gibi konuları birlikte değerlendirirler. Böylece kişinin ihtiyacına ve bütçesine en uygun sağlık sigortası belirlenmiş olur.

 

Tamamlayıcı Sağlık ile diğer Sağlık Sigortası farkı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, SGK ile birlikte ödeme yapan ve çıkan fark ücretini ödeyen sigortalardır. Diğer özel sağlık sigortalarında SGK devre dışında olup, sadece özel sigorta şirketi sağlık kurumuna ödeme yapar.

 

TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ AL

DİĞER SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL

 

#UzmanSağlıkSigortacısı

#UzmanSağlıkAcentesi

#SağlıkSigortasıÇeşitleri

#TamamlayıcıSağlıkTeklifiAl

#ÖzelSağlıkSigortasıFiyatıAl

 TEKLİF AL