Sağlık Sigortası Nereden Alınır

ANASAYFA SİGORTA BLOG Sağlık Sigortası Nereden Alınır

Sağlık Sigortası Nereden Alınır

Ongun Sigorta

Acenteniz olarak biz buradayız, hoş geldiniz?


Sigorta acenteden alınır, neden mi?

Sağlık sigortaları, insanların bütçe ve ihtiyaçlarına göre belirlenmesi gereken sigortalardır. Diğer sigorta türlerinde olduğu gibi sağlık sigortaları ayrı bir tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir. Bu sebeple acenteden alınan bir sağlık poliçesi, kişiye özel olarak belirleneceğinden kısa, orta ve uzun vadede memnuniyet yaratmalıdır. Diğer bireysel veya kurumsal sigortacılık hizmetlerinde yine en doğru adres sigorta acenteleri olacaktır.


Neden acente?

Genel olarak sigorta sektöründe, ülkemiz vatandaşlarına hizmet veren satış kanalarının en başında yetkili sigorta acenteleri gelmektedir. Aşağıda, Hayat Dışı Branşlarda farklı ülkelerin 2012-2013 yılları analiz edilmiştir. Türkiye?de faaliyet gösteren acenteler, aşağıdaki tabloda görüleceği üzere  %66?lık bir oranla en büyük prim üretimi hacmine sahiptir. Dolayısıyla acenteler, bünyesindeki yetişmiş insan gücü ve deneyimli kadroları ile birlikte çok uzun zamandır sigortacılık alanında hizmet sunmaktadır.


Neden sağlık sigortası?

İnsanların sağlığı ve hayatı her şeyden çok değerlidir.

2020 Mart ayından itibaren, Pandemi Covid-19 salgınında tüm dünyada ve ülkemizde sağlık kaybolunca her şeyin anlamsızlaştığı ve ekonomik sıkıntıların arttığı görüldü. Bu süreçte Covid 19 dahil olası tüm salgın hastalıklar sağlık poliçesi kapsamına alındı. O nedenle sağlık hizmetlerinde hızlı ve konforlu bir şekilde tüm sağlık giderlerinizin karşılanabilmesi için özel sağlık sigortası yaptırmanız sizi güvence altına alacaktır.

Esasında, neden sağlık sigortası? sorusunun cevabını bulabilmeniz için, sağlık sigortası ürünlerini yakından tanımanızı tavsiye ederiz. Çünkü hangi durumlarda sağlık sigortasından yararlanacağınızı ya da bütçe ve ihtiyacınıza en uygun planın hangisi olması gerektiği, gibi soruların cevaplarını almanız gerekir. Sağlık Sigortası uzmanımız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

TC, Boy ve Kg. bilgileri ile teklif isteyebilirsiniz.


SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL


#TamamlayıcıSağlıkSigortası

#ÖzelSağlıkSigortası

#SağlıkSigortasıFiyatlarıTEKLİF AL