Online Kasko

Ongun Sigorta

Online Kasko

ONGUN SİGORTA, Kasko Poliçesinde Olmazsa Olmazlar?

Aşağıdaki genel prensiplerimiz çerçevesinde, sigortalılarımıza kasko teklif çalışması yaparken, özenle uyduğumuz kuralları sizinle paylaşmak istedik.

Eksiksiz ve Muafiyetsiz Teminat seçimi :)

 

Teminatlarda Asgari Limit TL. :)

 

Araca özel İhtiyari Teminat bedeli :)

 

İkame araç tipi ve süre seçimi :)

 

Anlaşmalı Servis seçimi (Yetkili-özel-tüm) :)

                

Araca sonradan takılma aksesuar var mı? :)

                 

Son olarak sigortalıya, kasko teklifinde ilave talepleri sorulur ve bilgilendirilir. J      

ONGUN SİGORTA Kasko Teklifini Nasıl Sunar?

Kasko tekliflerimiz yukarıdaki asgari kriterlere göre geniş teminatlar ile hazırlanır. Sigortacılık yaklaşımımızda öncelediğimiz; kasko priminin düşük çıkarılması değil, müşterilerimizin hasarda kayba uğramamasına yönelik teminatlarla kasko poliçesine sahip olmasıdır. Elbette ki en dolu teminat, en uygun kasko fiyatı felsefesi ile müşterilerimiz adına empati yaparak, alternatif kasko teklifleri sunmaktayız. Ancak gerektiğinde sigortalılarımızın ekonomik durumlarını dikkate alarak, farklı kasko planları ile araçları kaskosuz bırakmıyoruz.

Kasko poliçesindeki teminatlardan olan; deprem teminatı, kasko teminatı (çarpma-çarpışma) ile kasko primine etki edecek ve sadece primi düşürmeyi amaçlayan teminat daraltma ve-veya muafiyet uygulamalarından, ONGUN SİGORTA daima kaçınmaktadır.

 

Primi Düşürmeye Yönelik Kasko Teklif Revizyonu?

ONGUN SİGORTA verdiği KASKO TEKLİFİ’nde müşteri bilgisi ve onayı olmadan asla teklif şartlarını değiştirmez, teminat eksiltmez, teminat daraltma yapmaz!

 

Kasko Onayı?

Kasko tekliflerimiz sigortalılara yazılı olarak sunulur. Sigortalımıza telefonda tüm teminatlar izah edilerek, poliçe onayı alınır!

 

KASKO FİYAT AL

 

#OnlineKasko

#OnlineKaskoTeklifi

#OnlineKaskoTeklifAl

#KaskoFiyatları

#KaskoTeklifiAl

#KaskoFiyatıAl

 TEKLİF AL