Nakliyat Sigortasında doğru tercih

ANASAYFA SİGORTA BLOG Nakliyat Sigortasında doğru tercih

Nakliyat Sigortasında doğru tercih

Ongun Sigorta

Emtia Nakliyat Sigortaları; malın sahipleri, nakliyeciler (taşıyıcı), gümrük müşavirleri, taşımaya aracılık eden komisyoncular (FFL), iç-dış ticaret firmaları ve lojistikçiler gibi işletmelerin, sorumluluk alanlarına giren bir sigorta türüdür. Ongun Sigorta, kurulduğu 2001 yılından bu yana, yurt içinde ve yurtdışında farklı taşıma vasıtalarına (kamyon, gemi, uçak, tren) yüklerin yüklenmesi, taşınması, aktarılması ve indirilmesi sırasında oluşabilecek risklere karşı, emtia nakliyat sigortaları düzenleyerek, taşımaların güvenle yapılmasına aracılık etmektedir. Acentemiz, 2022 yılına değin edindiği tecrübelerle, işletmelerin güvenli ticaret yapmaları için onların daima yanlarında olmaktadır. Nakliyat sigortalarında şirketimiz sorumluluğu gereği olarak, malın sevki sırasında iş ve işlem yapan firmalarla senkronize bir şekilde çalışır. Acentemiz, sorumluluğunun farkında olarak, emtia nakliyat sigortasını zamanında düzenlemek için gerekli özeni göstermektedir. Dolayısıyla malın sahipleri veya malın sorumluluğuna sahip olan taraflar, bizimle çalıştıklarında kendilerini güvende ve rahat hissetmektedirler. smiley

 

Ongun Sigorta ile Nakliyat Sigortası neden?

>Acentemizle iletişim kuramamak gibi bir sorunla karşılaşılmaz.

>Yükleme öncesinde nakliyat poliçesi tanzimi planlanır ve tamamlanır.

>Sigortalının istediği zamana poliçe yetiştirilir.

>Poliçenin tanziminde hata yapmamaya özen gösterilir.

>Sorumluluk duygusuyla hareket edilir.

>Sevk güzergahı, malın bedeli, taşıma vasıtası türü veya taşınan emtianın cinsi ile edinilen operasyonel tecrübemizle beraber, sigorta işlemlerindeki iş akışı hızlıca tamamlanır.

>Taşınan emtianın cinsi ile ambalajına en uygun şekilde, minimum muafiyetle veya muafiyetsiz olarak poliçenin tanzimi sağlanır.

>Yoğun sevkiyatlar için yıllık emtia abonman sözleşmeleri düzenlenir. Bu sözleşmede belirlenecek sabit fiyat tarifesi üzerinden poliçe tanzimi yapılarak, ödenecek primlerde avantaj sağlanır. J Nakliyat abonman sözleşmesindeki araç başı azami yükleme limitleri çerçevesinde, taşınan mallar teminatsız kalmaz. Malın sahibi yüklemeyi sigortacıya daha sonra bildirse dahi, sevk edilen emtia teminatta olacaktır. smiley 

>Yaşanabilecek nakliyat hasarı süreçlerinde, bilgi ve belgelerin tamamlanmasında, malın sahibi sigortalıya yardımcı olunur.

 

Nakliyat Sigortası çeşitleri nelerdir? TIKLAYINIZ

 

Arayın!

Nakliyat Sigortası uzmanımız size hemen yardımcı olsun!

 

#NakliyatSigortasındaDoğruTercih

#EmtiaNakliyatSigortası

#AllRiskNakliyatSigortası

#TamZiyaGümrükSigortası

#NakliyatSigortasıÇeşitleri

#EnUygunNakliyatSigortaları

 

 TEKLİF AL