Nakliyat sigortası fiyatı ne kadar?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Nakliyat sigortası fiyatı ne kadar?

Nakliyat sigortası fiyatı ne kadar?

Ongun Sigorta

Nakliyat sigortaları; taşınacak olan emtianın cinsine, kalkış ve varış yerine, taşıma aracına, ambalaj şekline göre fiyatlama yapılmaktadır. Ayrıca, yapılan poliçenin; dar teminat (kamyon klozu), tam ziya, all risk (yükleme boşaltma dahil) emtia nakliyat sigorta seçenekleri de fiyatı değiştirir. Denizyolu taşımalarında; gemilerin yaşları, gidilen güzergah, geminin klası gibi durumlar da fiyata etki etmektedir. Harp-grev dahil-hariç, artırım verilip verilmemesi yine fiyatı etkiler. Aynı zamanda sefer esaslı bildirime göre fiyatlama yapılan beher poliçe ile abonmana sözleşmeye bağlı emtia nakliyat sigortası arasında, prim farkı olacaktır. Abonmana bağlı poliçelerin primleri çok daha avantajlıdır.

 

Nakliyat Sigortası neden yapılmalı? 

Malınızı; teslim anlaşmalarınıza uygun şekilde, kara, hava, deniz ve demiryolu ile taşıtırken; başına gelebilecek risklere karşı zarar ve ziyanlarınızı karşılamak için emtia nakliyat sigortanızı yaptırmalısınız. Nakliyecinin Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası olup olmadığını sorgulayınız!

 

Yat ve Tekne Sigortaları?

Nakliyat Sigortalarına konu sigortalardır.

 

Nakliyat sigortası başvurusu?

Uzmanlık alanlarımızdan olan nakliyat sigortasında, başvuru noktanız olan nakliyatsigortam.com ONGUN SİGORTA’ya aittir. :)

 

ABONMAN SÖZLEŞME TIKLAYINIZ

 

KARAYOLU TIKLAYINIZ

DENİZYOLU TIKLAYINIZ

HAVAYOLU TIKLAYINIZ

DEMİRYOLU TIKLAYINIZ

 

YAT VE TEKNE SİGORTASI TIKLAYINIZ

 

TÜM NAKLİYAT SİGORTALARI TIKLAYINIZ

 

#NakliyatSigortasıNeKadar

#EmtiaNakliyatSigortasıFiyatları

#NakliyatSigortasıFiyatları

#NakliyatSigortasıFiyatAl

 

 TEKLİF AL