Nakliyat Sigortası

Ongun Sigorta

Nakliyat Sigortası nedir?

Ticari değeri olan malların herhangi bir taşıma vasıtası (kamyon, gemi, uçak, tren) aracılığıyla taşınması sırasında, oluşabilecek zarar ve ziyanları güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Nakliyat sigortalarında güvence taşınacak malların taşıma aracına yüklenmesiyle beraber poliçenin tanzim edildiği tarih ve saat itibarıyla başlar. Varış noktasına teslimiyle nakliyat sigortası teminatı sona erer. Yüklenmiş olan mallara sadece kamyon klozu (tam ziya) teminat verilir.

Neden Nakliyat Sigortası

Malın sahibi veya alıcısı olarak, ticaretin itibarlı bir şekilde yapılabilmesine yardımcı olan en güvenli yol nakliyat sigortası yaptırmaktır. Çünkü nakliye sırasında kaybedilen emtianın yerine aynısını ikame edebilmenin en düşük maliyetli yolu nakliyat sigortası yapmaktır.

Nakliyat Sigortası nasıl yapılır?

İlk defa nakliyat sigortası yaptıracak olan mal sahipleri, aşağıdaki başlıklardan detaylı bilgi sahibi olarak, nakliyat sigortalarını nasıl yaptırabilecekleri konusunda fikir sahibi olabilir. Acentemizi telefonla arayarak da hızlıca nakliyat sigortanıza erişebilirsiniz. J

 

>Nakliyat Sigortaları nelerdir? TIKLAYINIZ

>Nakliyat Sigortasında “Sıkça Sorulan Sorular” ve cevapları? TIKLAYINIZ

>Yıllık Abonman Sözleşmesine bağlı, Nakliyat Sigortası nedir? ne işe yarar? TIKLAYINIZ

>Nakliyat sigortası nasıl yapılır? TIKLAYINIZ

 

#NakliyatSigortası

#NakliyatSigortasındaHızlıHizmet

#NakliyatSigortasındaEnGenişTeminatlar

#EmtiaNakliyatSigortası

#YükSigortasıFiyatları

#EnUygunNakliyatSigortaları

#AllRiskNakliyatSigortası

#EnHesaplıNakliyatSigortasıTEKLİF AL