Kasko Sigortasında uygun fiyatlar

ANASAYFA SİGORTA BLOG Kasko Sigortasında uygun fiyatlar

Kasko Sigortasında uygun fiyatlar

Ongun Sigorta

Kasko sigortasında uygun fiyatlarla aracınızı sigortalamak için doğru adresteniz. Kasko sigortaları ile kendi aracınıza gelebilecek hasarların yanı sıra, karşı tarafa verilen maddi, manevi ve bedeni hasarlar karşılanmaktadır. Trafik sigortası limitlerinin yeterli olmadığı hasarlarda, kasko poliçesindeki ihtiyari teminat klozu devreye girer.

 

Kasko neden önemli?

Kaskolarda Trafik sigortasında olmayan teminatlardan; Yangın, Doğal afetler, Deprem, Hırsızlık, Terör, Sel, Tek taraflı kazalar ve daha birçok teminat ile kendi aracınıza güvence sağlanır. Trafik sigortasında ise aracınızla üçüncü şahısların mallarına ve-veya canlarına ve hatta ölümle sonuçlanmasına kadar poliçede belirtilen standart limitlerle tazminat ödenir.

Trafik kazası raporundan hareketle belirlenen kusur oranına göre, kusurlu olan araç, karşı tarafın hasarını karşılar.  Trafik sigortasındaki limitlerin yeterli olmadığı durumda, kasko sigortanız yoksa cebinizden, kaskonuz varsa, ihtiyari mali mesuliyet teminatı limitinden karşı araca tazminat ödenir. Karşı tarafta sadece araç olması da şart değildir. Örneğin, aracınızla bir dükkan kapısına veya vitrinine (özel şahıslara ait yerlere) ve-veya devlete ait olan bir elektrik direğine veya bariyere (kamu malına), zarar verilmesi sonucunda, trafik sigortası limitinin yeterli olmadığı bir durumda, karşı tarafa hasar ödenirken kasko devreye girecektir.

 

Neden Kasko yapmalıyım?

Trafik sigortasının karşılamadığı durumlarda maddi-manevi güvence altında olmak için kaskonuzu yaptırmalısınız. Ayrıca, 2020 yılından itibaren döviz kurundaki aşırı artış sebebiyle, sıfır ve özellikle ikinci el araç bedellerindeki yükselmeden dolayı, aracınıza mutlaka kasko sigortası yaptırmalısınız!

Yerine tekrar koyamayacağınız aracınızı, birçok riske karşı kaskolatmalısınız!

 

Kaskonuzun vadesi bitmek üzere mi?

Kaskonuz hiç mi yok?

Genişletilmiş Kasko, Dar Kasko, Aylık Kasko, Markalı Kasko, Fırsat Kasko gibi,

 her bütçeye uygun alternatif kaskolar için;

 

Bizi hemen arayabilirsiniz!

smiley

 

“Online Kasko” teklif talebiniz için TIKLAYINIZ

 

#KaskoSigortasındaUygunFiyatlar

#EnUygunKaskoFiyatları

#KaskoFiyatları

#KaskoSigortası

 TEKLİF AL