İstanbulun sigortacısı nerede?

ANASAYFA SİGORTA BLOG İstanbulun sigortacısı nerede?

İstanbulun sigortacısı nerede?

Ongun Sigorta

Sigortacınız burada! Değerli sigortalılar; İstanbul ülkemizin nüfus ve iş yoğunluğunun en fazla yükünü çeken, tarihi ve kültürel öneme sahip bir şehridir. ONGUN SİGORTA’nın kurucuları, üç kuşak İstanbullu bir aileden gelmektedir. Acentemiz, İstanbul’un tarihsel gelişimine ve değişimine şahitlik etmiş bir aile şirketidir. 20 yılı aşkın süredir sigortacılık faaliyetinde bulunan bir acente olarak, ülkemizin ve dünyanın göz bebeği olan bir şehirde sigortacılık mesleğimizi icra etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Dolayısıyla,  acentemiz İstanbul şehrinin sosyolojik ve endüstriyel anlamda yaşam biçimini anlayarak içselleştirmiştir. O nedenle, sigortaya ihtiyacı olan tüm birey ve kurumları, ne tür sigortalarla buluşturması gerektiğinin çok farkındadır. İstanbul’u anlamak için sosyal yaşamını ve iş dünyasını anlamak gerekir. Acentemiz, bu anlayışla İstanbulluların demografik ve ekonomik özelliklerini dikkate alarak, ihtiyaca özel kaliteli sigortacılık hizmetleri sunar. Ofisimizin şehrin merkezinde olması, İstanbullu sigortalılarımıza kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Değerli İstanbullular; ONGUN SİGORTA’dan tüm sigorta çeşitlerinden profesyonel hizmet alabilirsiniz.  smiley

 

İstanbul kısa tarihi:

İstanbul, Bizans İmparatorluğu'nun merkezi iken Fâtih Sultan Mehmed tarafından 1453 yılında fethedilmiştir. İstanbul tarih boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmıştır. Tarih boyunca da günümüzde de çeşitli din, dil ve ırktan insanların bir arada yaşamakta olduğu kozmopolit ve metropolit yapısıyla eşsiz bir mozaik yapı oluşturmaktadır. İstanbul’un tarih boyunca aldığı isimlere kronolojik sırayla bakıldığında,  Byzantion, Augusta Antonina, Nova Roma, Konstantinopolis, Konstantiniyye ve bugünkü İstanbul isimleridir. 29 Ekim 1923’te Ankara ilimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti ilan edilince, 1930 yılında Konstantinopolis adı tamamen yürürlükten kaldırılarak, resmi adı İstanbul olmuştur. İstanbul, Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan metropol bir şehirdir. Aynı zamanda, dünyamızın 34. büyük ekonomisine sahip olan bir şehridir. Avrupa'nın da nüfusu en fazla olan metropol kenti İstanbul’ dur. İstanbul şehri,16. yüzyıldan itibaren Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmıştır.

Değerli İstanbullular!

Trafiği, koşuşturması ve iş temposu çok yoğun olan bir şehirde, sigortalarınızı yönetecek danışmanınız olsun ister misiniz?

 Yıllar boyunca, size hizmet veren bir sigorta acentesiyle halen tanışamadınız mı?

Artık doğru yerdesiniz…

smiley

Bizimle irtibata geçerek

hayatınızı kolaylaştırın…

smiley

 

ONGUN SİGORTA BLOG

 

#İstanbuldaSigortaAcentesi

#SigortaAcentesiİstanbul

#ProfesyonelSigortaAcentesiİstanbul

#EnUygunSigortaAcentesi

#İstanbulunSigortacısı

 TEKLİF AL