Esnaf İşyeri Sigortası ne kadar?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Esnaf İşyeri Sigortası ne kadar?

Esnaf İşyeri Sigortası ne kadar?

Ongun Sigorta

Ülkemizin cadde ve sokaklarında değerli esnaflarımız ticaretlerini icra etmektedirler. Halkın ürün ve hizmetlere kolayca erişebilmesi küçük esnaflar sayesinde mümkün olmaktadır. O nedenle esnafların iş dünyasındaki rolü, ekonomik ve sosyolojik anlamda çok değerlidir. Onlar, her binanın giriş katında bizim en yakınımızdadırlar. Her sabah erkenden işyerlerini açmaktadırlar. Toplumun ihtiyacı olan ürün ve hizmetlerle halkı buluşturmaktadırlar. Ekonominin bel kemiği ve can damarlarıdırlar. Aile nasıl ki toplumun en küçük yapı taşı ise, esnaflar da ekonominin yapı taşlarıdır. Ülkemizde faaliyet gösteren tüm esnafların, ortaya koydukları sermayenin birçok riske karşı korunması şarttır. Bunun en güvenli yolu da işyeri paket sigortalarıdır.

 

Esnafa İşyeri Sigortası

ONGUN SİGORTA; 5 kişiye kadar çalışanı olan esnaflarımız (mikro işletmeler) için, en uygun işyeri paket sigortası seçenekleriyle onların daima yanındadır. Ongun Sigorta olarak esnaflarımızın işyerlerini; yangın, deprem, sel, hırsızlık, terör gibi daha birçok riske karşı, güvence altına almaya hazırız. Her bir esnafın faaliyet kolu, ONGUN SİGORTA için çok önemli ve değerlidir. Her bir esnafın riski de yatırım sermayesi de farklı olabilir. Esnafımızın faaliyet türüne göre, yapılacak risk analizi doğrultusunda, işyeri paket sigortası düzenlenir. 

 

Esnaflar ve Sigortanın önemi:

Emlak ofisi, kırtasiye, eczane, manifatura, giyim mağazası, çay ocağı, büfe, cafe, kuruyemişçi, nalbur, berber, kuaför, beyaz eşya mağazası, çiğ köfte dükkanı, lokanta, pastane, fırın, restaurant, balıkçı, kasap, bakkal, züccaciye, mobilya mağazası, oto tamirhaneleri, ayakkabı mağazası, bilişim ve elektronik mağazaları, oto yedek parçacıları, su bayileri vb. birçok esnaf, işyeri sigortasını yapmalıdır. Çünkü, esnaflar bordrolu ücretliler değildir. O nedenle, işletmelerin başına gelebilecek bir zararda, hem işsiz kalınacak, hem de yatırım sermayeleri (malları ve demirbaşları) yok olabilecektir. 

 

İşyeri Sigortası detayı TIKLAYINIZ

Esnafım

ve

İşyeri Sigortam ne kadar tutar

diyorsanız

bizimle iletişime geçebilirsiniz!

smiley

 

#İşyeriPaketSigortasıFiyatları

#EsnafİşyeriSigortası

#EnUygunİşyeriSigortasıTEKLİF AL