En Yakın Sigorta Acentesi Nerede?

ANASAYFA SİGORTA BLOG En Yakın Sigorta Acentesi Nerede?

En Yakın Sigorta Acentesi Nerede?

Ongun Sigorta

Buradayız Hoş Geldiniz :)

Değerli müşterilerimiz, amacımız sizlere sadece adres olarak yakın olmak değildir! Elbette ki, İstanbul’un merkezinde sürdürdüğümüz sigorta acenteliği faaliyetimiz, sizlere hızlı ulaşım avantajı sağlayacaktır. Ayrıca, aracıyla bize ulaşmak isteyen müşterilerimize otopark konusunda da destek olabilmekteyiz. Ancak, İstanbul’da sizlere sadece adres olarak yakın olmanın ötesinde, sigortacılık konusunda ihtiyacınız olan tüm konularda, sürekli olarak her mecrada (web, sosyal medya ve dijitalde) interaktif ve erişilebilir olmak için, tüm iletişim kanallarından hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

 

Ongun Sigorta’nın sigortalılarına en yakın sigorta acentesi olması demek?

Bize göre en yakın sigorta acentesi olmak; sigortalanma taleplerinize karşı teklif, poliçeleşme, hasar süreçleri, kişiye ya da kuruma özel risk yönetimi ve sahada aktif sigortacılık faaliyetleri dahil olmak üzere, telefon veya tüm dijital kanallardan, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizlere daima en yakın mesafede olabilmektir.

 

Ongun Sigorta ile çalışmak isteyen değerli müşterilerimiz!

Aşağıda sigorta ihtiyaçlarınıza dönük olarak birtakım ürünleri sizler için derledik;

Sizin İçin: Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik, Ferdi Kaza Sigortası, Hayat Sigortası, Dijital Güvenlik Sigortası (Siber Güvenlik)

Arabanız İçin: Trafik Sigortası, Tamamlayıcı Trafik, Kasko Sigortası, Mini Kasko, Aylık Kasko vb.,

Eviniz, İşyeriniz, Arabanız ve Tekneniz İçin: İklim Sigortası,

Eviniz İçin: DASK, Konut Sigortası (Eşya Dahil - Eşya Hariç),

Evcil Hayvanlarınız İçin: Pati Sigortası,

İşyeriniz İçin: İşyeri Paket Sigortası (Geniş paket teminat seçeneği ile) , Makine ve Elektronik Cihaz Sigortası, Siber Koruma Sigortası,

Sorumluluklarınız İçin: Mesleki Sorumluluk Sigortası (Mali Müşavir, Avukat, Hekim Sorumluluk vb.), İşveren mali sorumluluk, Üçüncü şahıs sorumluluk, Komşuluk mali sorumluluk vb.

Yaptığınız Faaliyetleriniz İçin: Mühendislik Sigortaları (Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz Sigortası), İnşaat All Risk Sigortası, Montaj All Risk Sigortası, Tarım Sigortası, Emtea Nakliyat Sigortası vb.

Toplu Yaşam Alanları İçin: Site Ortak Alan Sigortası, Apartman Ortak Alan Sigortası, Otel Paket Sigortası, Plaza Ortak Alan Sigortası, AVM Ortak Alan Sigortası vb.

Diğer tüm sigorta talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Ongun Sigorta Neden Bana En Yakın Acente?

Sizleri, mevcut sigortalılarımızın arasında görmek ve ihtiyacınıza özel en doğru ve en ekonomik sigorta ürününe, en uygun sigorta teklifleri ile kavuşmanızı sağlamak üzere hazırız.

Ongun Sigorta, 20 yıllık uzman kadrosu ve tüm sigortacılık hizmetleri ile daima yanınızdadır. Bizimle tanışarak tüm risklerinizi en uygun bütçelerle güvence altına alabilirsiniz!

 

Kişiye ve Kuruma Özel Sigortacılık için, bizimle lütfen iletişime geçiniz!

#UzmanSigortaAcentesi #YetkiliSigortaAcentesi #EnYakınSigortacıNeredeTEKLİF AL