En uygun sigorta fiyatları

ANASAYFA SİGORTA BLOG En uygun sigorta fiyatları

En uygun sigorta fiyatları

Ongun Sigorta

Değerli sigortalılarımız ve sigortalı adaylarımız; sigorta poliçesi satın alırken sadece en ucuz fiyata bakarak değil, satın aldığınız teminatların kontrolünü sağlayarak, poliçelerinize onay vermenizi önemle tavsiye ederiz. Çünkü, ileride yaşanabilecek olası hasarlarda ve-veya hizmet alımlarında, hasara veya hizmete konu yetersizlikler ve memnuniyetsizlikler oluşmamalıdır. Sigortalılar, poliçelerinden kaynaklı olarak; kimi zaman yetersiz teminat limiti, eksik teminat, teminata uygulanan muafiyet ve yetersiz anlaşmalı kurum tercihi gibi durumlarla hasar neticesinde karşılaşılabilmektedir. Oysa ki isteğe bağlı olarak yaptırdığınız poliçelerde (kasko, işyeri, konut vb.), limit artırımı veya teminat genişletmeleri sigortalıların talebiyle yapılabilir. Kaskodan örnek vermek gerekirse; özellikle deprem, kasko muafiyeti (çarpma-çarpışma), yetkili & özel servis seçimi, 3 gün & 15 gün ikame araç seçimi gibi seçimlik teminat ve hizmetlerin poliçede makul ve azami seviyede yer alması gerekir.

 

Neden en uygun sigorta fiyatı?

Acentemiz, sigorta poliçelerindeki teminatları, sigortaladığı poliçe türüne bağlı olarak ilgili rizikoya göre optimum seviyede tutar. Şirketimiz, sigortalımızın ileride mağdur olacağı bir durumla karşılaşmaması için, en uygun sigorta tekliflerini hazırlar. Agresif fiyat rekabeti adına, poliçe teminatlarını sigortalısının haberi olmaksızın daraltarak, sigortalısını kesinlikle mağdur etmez. Ongun Sigorta; onayladığı poliçe şartlarına, sigortalısının bilgisi dahilinde karar verir. Ayrıca acentemiz, teminat genişletme ve daraltmalarını, sigortalısının haberi olmaksızın poliçede uygulamaz. 

 

Ongun Sigortanın poliçe teminatları ve fiyat prensipleri?

Teminatların kamu otoritesince belirlendiği zorunlu sigortalar (Trafik, Dask gibi) dışında, isteğe bağlı yapılan diğer sigortaların (sağlık, kasko ve konut gibi) acentemizce düzenlenmesi sırasında, uyduğu ana prensipler aşağıdaki gibidir. İster birey, isterse kurum olsun, sigortacılıktaki genel yaklaşımımız 20 yılı aşkın süredir değişmemektedir.smiley

UYGUN FİYAT: smileyEvet

ALTERNATİF FİYATLI SİGORTA ÇEŞİTLERİ SUNMA: smileyEvet

YETERLİ & OPTİMUM TEMİNATLAR: smileyEvet

HASAR SONRASINA ODAKLI: smileyEvet

RİSK ANALİZİ: smileyEvet

UZUN SOLUKLU VE ÖNGÖRÜLÜ: smileyEvet

CANA VE MALA ODAKLI BÜTÜNSEL BAKIŞ AÇISI: smileyEvet

FAYDA VE HİZMETE ODAKLI: smileyEvet

PAKET SİGORTALARDA, RİZİKOYA, KİŞİYE ÖZEL TEMİNATLAR ve MAKUL TEMİNAT LİMİTLERİ: smileyEvet

DENEYİM VE TECRÜBEYE YÖNELİK TEMİNAT SEÇİMLERİ: smileyEvet

KİŞİNİN BÜTÇESİNE ÖZEL, MODÜLER SEÇİMLER:smileyEvet

SİGORTA BRANŞLARINDA UZMANLIK: smileyEvet

AÇIK VE ŞEFFAF TEKLİF SUNUMLARI: smileyEvet

YAYGIN ANLAŞMALI KURUM: smileyEvet

POLİÇE SONRASI, HASARDA TAM DESTEK ve İLETİŞİM:smileyEvet

POLİÇENİN BİTİŞ VADESİNDEN ÖNCE İLETİŞİM: smileyEvet

HER ZAMAN UCUZ FİYAT: ? sadHayır DİKKAT!

 

Bizi arayın ve size en uygun sigorta çalışmamızı sunalım…smiley

 

#EnUygunSigortaFiyatları

#EnİyiSigortaFiyatları

#SigortaFiyatları

#SigortaÇeşitleriTEKLİF AL