En uygun sağlık sigortası fiyatları

ANASAYFA SİGORTA BLOG En uygun sağlık sigortası fiyatları

En uygun sağlık sigortası fiyatları

Ongun Sigorta

Bireyler, sağlık sigortası seçimlerini yapmadan önce, sağlık hizmetlerini alırken kendi doktoru ve istediği hastaneye erişmek istemeleri gayet doğaldır. Ancak, sigorta şirketleri çok sayıda özel hastaneler ile anlaşmalı olduğundan dolayı, mutlaka seçilecek plana göre istenilen sağlık sigortasına sahip olunacaktır. Sigorta danışmanınız, sağlık sigortası tekliflerinizi size özel bir şekilde hazırlayacaktır. Sizin için en doğru sigorta şirketi ile teminat içeriği en doğru poliçeyi, en uygun fiyatla tarafınıza sunacaktır.

 

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Son yıllarda, SGK’lıların ekonomik olması ve sağlık harcamalarından doğan fark ücretlerini özel hastanelerde karşılaması sebebi ile en çok tercih edilen sağlık sigortaları, Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarıdır.

 

Tamamlayıcı Sağlık dışındaki Sağlık Sigortaları?

Tamamlayıcı Sağlık Sigorta poliçesi çıkmadan öncesi ve sonrasında milyonlarca sigortalı özel sağlık sigortasından hizmet almaya devam etmektedir. Halen de yararlanmaya devam etmekteler. Özel sağlık sigortalarının, Tamamlayıcı sağlık sigortasından en basit 4 farkı nedir diye değerlendirmek gerekirse; “SGK’dan bağımsız ödeme”, “primi yüksek” , “anlaşmalı hastane ağı (A sınıfı hastaneler dahil.) geniş” ve “plan seçeneği daha fazladır”.  

 

SAĞLIK SİGORTASI ÇEŞİTLERİ TIKLAYINIZ

 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI TIKLAYINIZ

 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI TIKLAYINIZ

 

#EnUygunSağlıkSigortası

#EnEkonomikSağlıkSigortası

#EnHesaplıSağlıkSigortasıTEKLİF AL