En uygun Nakliyat Sigortası fiyatları

ANASAYFA SİGORTA BLOG En uygun Nakliyat Sigortası fiyatları

En uygun Nakliyat Sigortası fiyatları

Ongun Sigorta

Ticaret erbapları, yurtiçi veya yurt dışına mal sevkiyatları sırasında taşıttıkları yüklerin sigortalanması konusunda, her zaman bir sigorta uzmanının desteğine ihtiyaç duyarlar. Taşıtılan malların yüklenmesi, sevk edilmesi ve teslim adresindeki boşaltılması sırasındaki tüm risklerin, nakliyat sigortası ile güvence altına alınması mümkündür. Mal satan veya satın alan işletmeler, karşılıklı satış anlaşmalarına göre en uygun nakliyat sigortası fiyatları ile sigortalarını yaptırırlar.

 

Neden Nakliyat Sigortası

Nakliyat Sigortası; yüklerinizin taşınması sırasında sizi en iyi koruyan finansal bir gerekliliktir. Yoğun sevkiyatı olup, nakliyat sigortası konusunda sürekli hizmet alımı yapmakta olan firmalara, ürün özeline ve yılda taşıtılan yük hacmine göre, avantajlı ve alternatif (Geniş Teminat-All Risk, Tam Ziya, Dar Teminat) teklifler sunabilmekteyiz. Yine, yoğun bir şekilde mal sevk eden firmalar için, avantajlı nakliyat abonman sözleşmeleri düzenlenir. Bu firmalar aynı zamanda Sefer Esaslı olarak, acentemizden avantajlı nakliyat sigortası fiyatları alarak, yüklerini güvence altına almaktadırlar. Ayrıca, ticari hayat içerisinde ilk defa nakliyat sigortası ihtiyacı oluşan firmalara, nakliyat sigortasını şeffaflıkla anlatmaktayız. Nakliyat sigortası satın almanız konusunda en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Dilerseniz, BLOG sayfamız üzerinden, nakliyat sigortası hakkında detaylı bilgiler edinip, Nakliyat Sigorta Poliçesi için bize başvurabilirsiniz. smiley

 

#EnUygunNakliyatSigortasıFiyatları

#NakliyatSigortası

#NakliyatSigortasıFiyatları

#KarayoluNakliyatSigortası

#DenizyoluNakliyatSigortası

#HavayoluNakliyatSigortası

#DemiryoluNakliyatSigortasıTEKLİF AL