Emtia Sigortası fiyatları nedir?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Emtia Sigortası fiyatları nedir?

Emtia Sigortası fiyatları nedir?

Ongun Sigorta

Emtia sigortaları olarak bilinmekte olan emtia nakliyat sigortalarıdır. Emtia nakliyat sigortası: kara, hava, deniz, suyolu, nehirler ve demiryolunda nakliye araçları (kamyon, tır, uçak, gemi, tren) ile taşınmakta olan malların veya yüklerin, taşınacak olan araçlara yüklenmesi, taşınması ve boşaltılmasına kadar olan süreçlerde yaşanabilecek olumsuzluklar sonucunda, malın başına gelebilecek zarar ve ziyanların karşılandığı sigortalardır.

 

Emtia Nedir?

Satılabilen ticari mallar, anlamına gelmektedir.

 

Emtia Nakliyat Sigortası Özetle Nedir?

Nakliyat sigortası, finansal bir zorunluluktur.

 

Taşıyıcının Sorumluluğu Sigortası nedir?

Malların nakliye araçları (kamyon, tır, uçak, gemi, tren vb. ) ile taşınması esnasında; yükleme, istifleme, taşıma, indirme ve alıcıya teslim etme faaliyetleri sırasında, taşıyıcının mesleki kusurundan kaynaklı maddi kayıpların karşılanması için yapılan sigortalardır. Özellikle, çok yoğun mal taşıyan taşıyıcı firmaların yaptırmaları gereken çok önemli sigortalardır.

 

Emtia Nakliyat Sigortası Fiyat Teklifi İçin?

Değerli ticaret erbapları, üreticiler, sanayiciler, işletmeler, iç-dış ticaret firmaları, ithalat ve ihracatçılar; mallarınızı A noktasından-B noktasına, ister yurt içinde, ister yurtdışında taşıtırken, emtia nakliyat sigortanızı mutlaka yaptırınız!

 

EMTİA NAKLİYAT SİGORTASI için, lütfen aşağıdaki başlıklardan ilerleyiniz… :)

 

Karayolu Nakliyat Sigortası

Denizyolu Nakliyat Sigortası

Havayolu Nakliyat Sigortası

Demiryolu Nakliyat Sigortası

 

#EmtiaNakliyatSigortası

#EmtiaNakliyatSigortasıFiyatları

#EmtiaSigortaları

 TEKLİF AL