E-Devlet Trafik Sigortası Teklif Alma

ANASAYFA SİGORTA BLOG E-Devlet Trafik Sigortası Teklif Alma

E-Devlet Trafik Sigortası Teklif Alma

Ongun Sigorta

ÜÇ ADIMDA EN UYGUN TRAFİK SİGORTASI KLAVUZU

Fiyat Almak İçin Ne Yapmalıyım?

3 Adımda, aracınıza alternatif sigorta şirketlerinden ve karşılaştırmalı olarak “en uygun ONLİNE trafik sigortası” fiyatı alabilirsiniz! 
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM)’ den Trafik fiyatı almak, zorunlu trafik sigortası yenileme fiyatlarınızı güncel olarak görmek, online trafik sigortası teklifi alabilmek veya Trafik Sigortası sorgulamanızı kendiniz yapmak, karşılaştırmalı trafik sigortası tekliflerinizi görebilmek ve sonuçta en ucuz Trafik sigortasına ulaşmak istiyorsanız;

Aşağıdaki açıklamalara göre hareket ederek, ONGUN SİGORTA ile iletişim kurup trafik poliçenizi yaptırabilirsiniz. 

SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) tarafından sadece teklif verilmekte olup, herhangi bir poliçe düzenleme işlemi yapılmamaktadır.

Önemli not: Yeni Tescil edilmiş olan araçlara, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinden Trafik Sigortası teklifi alınabilmesi için, öncelikle Sigorta Şirketi veya Acenteden gerçek plaka numarası ile en az bir Trafik Poliçesi düzenlenmiş olması gerekmektedir. 

Trafik Sigortası İçin Nasıl Fiyat Alırım?

1.Adım:  

T.C. numaranız ve e-devlet şifrenizi hazır bulundurarak, aracınıza Trafik sigortası fiyatı almak için, farklı sigorta şirketlerinden araç ruhsat bilgilerinizi ileterek ONLİNE fiyat verilmektedir. Trafik Sigortanızı yenilerken e-devlet kapısından girerek şahıs ya da şirket araçlarınızın yenileme trafik sorgulama yaparak fiyat alabilirsiniz. Trafik sigortanızın bitimine 29 gün kala, fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.
https://sbm.org.tr/tr/sayfa/trafik-teklif-1074 linkinden giriş yaparak, Trafik Sigortası Teklifi Sorgulama ekranından, T.C. & Vergi numaranız ve E- Devlet şifrenizle doğrulama yaparak sisteme giriş yapılmaktadır.

2.Adım: 

1.adımdaki linkteki sayfadan sonra, Trafik Teklif Almak İçin Tıklayınız. dan giriş yapılır ve yandaki linke ulaşılır.   https://online.sbm.org.tr/trm-teklif/cweb/edevlet/login.sbm?referrerUri=%2Ftrm-teklif%2Fpublic%2FtrafikTeklifYenileme%2Fsorgu.sbm
Araç sahibi Vatandaşlar, SBM Web Ekranları ve mobil cihazlar üzerinden "Trafik Sigortası Teklif Al" uygulaması ile sadece “Kimlik No” ve “Plaka No” girdikten sonra tek bir ekranda karşılaştırmalı şekilde, tüm sigorta şirketlerinin primlerini görebilecek ve kendiniz için en doğru ve en uygun trafik sigortasını bulup, poliçenizi hangi sigorta şirketinden yapacağınıza karar verebileceksiniz.  

Almış olduğunuz teklifler, e-posta ile Sigortalıya İletilmektedir.

3.Adım:

ONGUN SİGORTA’ ya aldığınız teklifi iletmeniz halinde, karar verdiğiniz sigorta şirketinden poliçeniz tanzim edilecektir. Tarafınıza mail olarak gelen teklifi info@ongunsigorta.com adresine iletmeniz yeterli olacaktır. ONGUN SİGORTA yetkilisi sizinle iletişime geçerek poliçenizi tanzim edecektir.

 

#SbmTrafikTeklifiAl #EnUygunTrafikSigortasıTeklifiTEKLİF AL