Akaryakıt Sigortası

Ongun Sigorta

Akaryakıt Sigortası Neden Önemli?

Bu yazımızda, siz değerli akaryakıt istasyonu sahipleri ve işletmecilerine, Akaryakıt istasyonu paket sigortası konusunda aydınlatıcı bilgiler sunmak istedik. Böylelikle, ani ve beklenmedik şekilde karşılaşabileceğiniz risklere karşı neleri güvence kapsamına alabileceğinizi, sigorta poliçenizdeki teminatlarla açıklamak istedik. Aşağıda, Akaryakıt merkezinizde işletmenizin karşılaşabileceği ana riskler ve olası diğer risklere karşı, nasıl güvence altına alabileceğinizi paylaşıyoruz.

Değerli işletmeciler, Ülkemizde akaryakıt maliyetlerinin yüksekliği ile birlikte, stoktaki mallarınız ve işletmenize ait diğer yatırımlarınızın korunması ve yarınlara güvenle bakabilmeniz için,  Akaryakıt Paket Sigortanızı yaptırmanız gerektiğine inanıyoruz.

Akaryakıt Sigortası İle Neler Güvende, Neleri Kapsar?

Genel kapsamı itibarı ile tüm sigorta şirketlerinde verilen güvenceler birbiri ile farklılık göstermemektedir. Sadece, bazı birtakım ek teminatlarda değişiklikler olabilmektedir.

 

Akaryakıt Paket Sigortası Teminatları nelerdir?

Ana Teminatlar

Yangın, yıldırım, infilak, Deprem, Dahili su, Duman, Fırtına, Kar ağırlığı, Yer kayması, Yakıt sızması, Taşıt çarpması,  Enkaz kaldırma masrafları

 

Ek Teminatlar

Pompacı üzerindeki para, Markette satılan emteaların aşırılma sonucu çalınması, Yeni yatırımlar için otomatik teminat, Eksik sigortaya karşı koruma, Alternatif işyeri masrafları, Kira kaybı, Kazı sonucu yer kayması, Dolu, İzolasyon eksikliği, Çalışanlara ve müşterilere ait eşyalar, Sprinkler sızıntısı teminatı, Hasar sonrası mimar ve-veya mühendis danışmanlık masrafları, Elektrik hasarları, İçe çökme hasarları, Arızi / geçici inşaat işleri, Direkt fiziksel hasarlar.

 

Akaryakıt İşletme 3.şahıs sorumlulukları

Çevre kirliliği, Yanlış mal (akaryakıt) verilmesi sonucu aracın tamiri süresince müşterilere alternatif araç temini, Yanlış mal (akaryakıt) verilmesi sonucu müşteri araçlarında oluşan hasar, Yer altı tanklarına tankerden yanlış boşaltım sonucu oluşan mal değer kaybı.

 

İsteğe bağlı ek teminatlar ile güvence kapsamı genişletilebilir

Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, Yangın mali mesuliyet, Kiracının mal sahibine karşı sorumluluğu, Mal sahibinin kiracıya karşı sorumluluğu, Mal sahibi veya kiracının komşulara karşı sorumluluğu, Sel ve su baskını (seylap), Hırsızlık, Cam ve ayna kırılması

 

Ayrıca ihtiyaç analizine göre verilebilecek artı güvenceler

Yangına bağlı kar kaybı, Elektronik Cihaz, Makine Kırılması, Üçüncü şahıs mali sorumluluk (mesuliyet), Taşınan para, Ferdi kaza (çalışanlara)

 

Akaryakıt sigortasını neden yapmalıyım?

Değerli Akaryakıt İstasyonu İşletmecisi, İstasyonumun, müşterilerimin, çalışanlarımın ve özetle tesisimin, Akaryakıt Sigortası ile güvende olmasını istiyorum diyorsanız, ihtiyacınıza göre seçimlik ve modüler teminatlarınızı sigorta danışmanınızla birlikte belirleyerek, işletmenize en uygun Akaryakıt Paket Sigortanızı oluşturabilirsiniz.

Üstelik taksit imkanı ile akaryakıt sigortası satın almak çok daha kolay!

 

En Uygun Akaryakıt Sigortası Fiyatları?

Akaryakıt Sigortası teklifi almak için Lütfen tıklayınız

 

#AkaryakıtPaketSigortası #İstasyonPaketSigortası #AkaryakıtSigortasıFiyatlarıTEKLİF AL