BİZ KİMİZ?

ANASAYFA BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

2001 yılında kurduğumuz şirketimizde, acentelik faaliyetlerimize tüm bilgi ve deneyimlerimiz ile özenle devam etmekteyiz.

Konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin sigorta danışmanlığını bireysel ve kurumsal bazda tüm sigorta çeşitlerinde sürdürmekteyiz.
Hizmet kalitesinin arttırılması amacı ile profesyonel şirket içi eğitim faaliyetlerine önem veriyoruz. Personelin kişisel, acentemizin de kurumsal olarak gelişimine ciddi önem gösteriyoruz.

Sigorta ihtiyaçlarına yönelik olarak; müşteri gruplarına özel, tanıtım, pazarlama ve sigorta danışmanlığı konusunda aktif saha çalışmaları yapmaktayız. Bunun yanı sıra sosyal medya uygulamaları aracılığıyla müşterilerimiz ile sürekli iletişim halindeyiz.
Şirket içi ofis yönetimi ve sigorta danışmanlığı konularında, yenilikçi ve dinamik iş modelleri yaratarak hizmet kalitesini üst seviyelerde tutmak üzere faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sigorta sektörü; ağırlıklı olarak kasko ve trafik sigortaları alanında faaliyet göstermiş olmasına rağmen, acente olarak bizler ise diğer tüm branşlara da önem vererek orta ve uzun vadede sektörün geleceğine göre adımlar atan, farklı branşlarda da uzmanlaşan bir yapıdayız. Kasko, Trafik, Ferdi Kaza, Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik (BES), Hayat sigortaları, Tarım sigortaları, Hayvan-Hayat sigortaları, İnşaat All Risk sigortaları, Montaj sigortaları, Konut sigortaları, Dask (zorunlu deprem),Konut Sigortaları, Site ortak alan  sigortaları, Plaza Sigortaları, Avm Ortak Alan Sigortası, İşyeri paket sigortaları, Nakliyat sigortaları, Sorumluluk sigortaları, Mühendislik sigortaları (Elektronik Cihaz Sigortası ve Makine kırılması sigortası.) v.b. diğer tüm sigorta türlerinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Ofisimizde kurumsal temsil kabiliyeti yüksek ekibimiz ile müşterilerimize hizmet sunmak, konforlu ve güçlü alt yapısı ve donanımları ile de kesintisiz hizmet vermek üzere yatırımlarımızı yapmış bulunuyoruz.

Yukarıda kısaca ve ana hatları ile özetlemiş olduğumuz çalışma karakteristiğimiz ve vizyoner duruşumuzun yanı sıra, işimizin en önemli ilkelerinden biri olan dürüstlükten taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.